Galéria

Chalupa

Chalupa (27)

Takmer 100-ročný domček postavený z hliny je Vám plne k dispozícii. Snažíme sa ubytovať vždy iba jednu skupinu, aby si dokázali vychutnať pobyt "Na chalupe" v súkromí a pohode. 
Na prízemí sa nachádza vstupná miestnosť spojená s kuchynským a jedálenským kútom, spoločenská miestnosť, kúpeľňa s wc a jedna spálňa s troma posteľami zariadená tradičným nábytkom. Prízemie je komplet bezbariérové. 
 
V podkroví sa nachádzajú dve spálne, takmer identické. V každej sú 4 postele. Súčasťou podkrovia je kúpeľňa s wc. 
 
Na chalupe je možnosť pridania prístelkov. 
Na požiadanie poskytneme hosťom aj cestovnú detskú postieľku aj detskú jedálenskú stoličku. 
Pivnica

Pivnica (18)

V areáli historických tufových pivníc, ktorý je od Chalupy vzdialený iba cca 300 metrov sa nachádza aj rodinná pivnička Kapraľovcov. 
Radi Vás v nej privítame, povieme čo-to o histórii Vinohradníckej oblasti Tokaj, o výrobe vína, o sopečných vyvrelinách.... radi Vás pohostíme formou riadenej degustácie nami dorábaných vín a chutným domácim záhryzom k tomu. 
Altánok

Na dvore sme pre Vás postavili altánok, aby ste voľný čas mohli tráviť v príjemnom prostredí.

V altánku si môžte niečo ugrilovať, uvariť kotlíkový guľáš alebo iba posedieť a vychutnávať pohodu s pohárom vínka v ruke.

V blízkosti altánku je bazén, ktorý je v letných mesiacoch na nezaplatenie. Osvieži vás, zabavíte sa a deti sa vybláznia.

U Danky

U Danky (7)

Apartmán u Danky je novozrekonštruovaný priestor určený pre 2 osoby (+ 2 prístelky) v širšom centre obce (v blízkosti Ostrožovič s.r.o.). Apartmán sa nachádza v zadnej časti rodinného domu, má samostatný uzamykateľný vstup. V hlavnej izbe sa nachádza manželská posteľ a rozťahovací gauč. Súčasťou je plne vybavená kuchynka a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. K dispozícii majú hostia dvor a záhradný krb.